by puding puding

Jménem Guangzhou Guangli EFE Co.,Ltd, vás srdečně zveme k návštěvě našeho stánku na výstavě Shanghai Automechanika 2019 od 3. do 6. prosince. Bylo by velkým potěšením se s vámi setkat na výstavě. V budoucnu očekáváme navázání dlouhodobých obchodních vztahů s vaší společností.

Automechanika Shanghai přitahuje mnoho zákazníků opraven k účasti, je to dobrá příležitost seznámit se s nejnovějšími trendy v oboru.

Naše společnost Guangli (profesionální dodavatel stříkacích kabin) přichází na tuto výstavu každý rok, po každoročním úspěchu si můžete prohlédnout obrázek výstavy minulého roku, ukážeme naše stříkací kabiny všem klientům po celém světě. Vítejte na návštěvě našeho stánku ve dnech 3. – 6. prosince!

Naše společnost Guangli (profesionální dodavatel lakoven) přichází na tuto výstavu každý rok, po každoročním úspěchu si můžete prohlédnout foto z loňské výstavy, ukážeme naše lakovny všem klientům po celém světě. Uvidíme se při vaší návštěvě našeho stánku ve dnech 3. – 6. prosince!

— 2 Comments —

  1. There is a concept that in hot climates, why not orientate buildings such that a large fan shape exists running north south, maximising the potential cooling normal to the axis most prominent to the exposure to solar gain, i.e., North and South Elevations?

  2. Great idea Stephanie, that certainly would be something to look at.

Comments are closed.